Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Hier vind je informatie over toernooien
Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 17 Feb 2014, 16:00

Tafeltenniscentrum Eindhoven organiseert op zondag 18 mei 2014 het 6e Open Eindhovense Toernooi. Jullie zijn van harte uitgenodigd om er gezamenlijk een fantastisch toernooi van te maken. ;)

Opzet
Er zal in vier poules worden gespeeld:
A Poule —– 2e klasse en hoger NTTB niveau
B poule —– 3e klasse en 4e klasse NTTB niveau
C poule —– 5e klasse en 6e klasse NTTB niveau
D poule —– 7e klasse en beginners
Elke poule verdeelt in A en B met 12 of 14 spelers
De eerst 4 van elke poule gaan naar de kwartfinale met afvalsysteem.

Wanneer
Zondag 18 mei 2014, van 10.00 – 17.30 uur. De zaal is open vanaf 09.30 uur.

Aanmelden
Het inschrijfformulier dient vóór 10 mei 2014 te zijn ontvangen.
Er is plaats voor maximaal 49 spelers. Want vol is vol. http://www.ttc-eindhoven.nl" onclick="window.open(this.href);return false;

Waar
Bij TafeltennisCentrum KC Eindhoven aan de Turnhoutlaan 3.
Ingang aan de achterzijde: Grobbendonkstraat (tussen de duikshop en de videotheek).

Prijzen:
Beker voor de 1e en de 2e . Troostprijs voor iedereen.

Inschrijfgeld
De inschrijfgeld bedraagt € 5,00.

Hopende u in grote getale te mogen ontvangen, verblijf ik,
Met vriendelijke groet,

Inschrijfformulier
6e Open Eindhovense Toernooi 2014
Zondag 18 mei aanvang om 10.00 uur

Vereniging : ………………………………………….

Verantwoordelijke : ………………………………………….
Namen : Vereniging: A/B/C/D poule

…………………………… ………………………………… …………

…………………………… …………………………………. …………

…………………………… ………………………………….. …………

…………………………… ………………………………….. …………
Insturen vóór 10 mei 2014 a.s. naar
Tafeltenniscentrum Eindhoven Turnhoutlaan 3
Tel : 0633842902 Thomas Lee http://www.ttc-eindhoven.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
E-mail : klee28@hotmail.com

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 17 Feb 2014, 16:03

Timo B. is vandaag aangemeld op Ad, Kevin, James en Wim na.
De kampioen van B poule, Ben van Hoeve zal automatisch naar de A poule ingedeeld.
Dus Ben, inschrijven? :$

Mark
Advanced Member
Advanced Member
Berichten: 83
Lid geworden op: 24 Jun 2013, 15:20

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Mark » 17 Feb 2014, 16:44

Ik had graag weer meegedaan, maar helaas heb ik dat weekend al iets. Volgende keer beter!
Frame: Stiga Clipper Wood
Forehand: Donic Bluefire M2 2.0mm
Backhand: Friendship 802-1 2.0mm

Gebruikersavatar
benxx
Silver Member
Silver Member
Berichten: 470
Lid geworden op: 26 Nov 2012, 00:16

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor benxx » 20 Feb 2014, 14:25

Timo B. is vandaag aangemeld op Ad, Kevin, James en Wim na.
De kampioen van B poule, Ben van Hoeve zal automatisch naar de A poule ingedeeld.
Dus Ben, inschrijven? :$
Weet nog niet of ik tijd heb. :S
Meppers 1, 2e klasse zuid-west

Weapon of choice:

Nimatsu Tsunami Combi Attack
BH Spinlord Strahlkraft OX
FH Imperial super soft 1,5mm


Testvehikel:

Der Materialspezialist Olympea
BH SL Blitzschlag OX
FH Spinlord Marder II 1,5mm


ELO 01-12 1469

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 21 Feb 2014, 00:55

@Ben,
Grapjes. Je mag in de B poule opgeven. Pas 3 keer kampioen van de B poule gaat automatisch promoveren. Wim Bloemer zal deze keer in de B poule ingedeeld om je beetje weerstand te bieden. :D

Gebruikersavatar
Sun Tzu
Platinum Member
Platinum Member
Berichten: 1058
Lid geworden op: 15 Mar 2011, 17:22
Locatie: Herpen
Contact:

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Sun Tzu » 21 Feb 2014, 12:26

Thomas het is nog niet zeker wanneer ik een weekend weg ga, maar anders doe ik zeker mee :)
Timo Boll ZLF
Tenergy 05
Tenergy 64

Invincibility lies in the defence; the possibility of victory in the attack.

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 21 Feb 2014, 16:40

@Johan,
Ik zal een verzoek aan je vriendin vragen die dag je vrij geven. Vrijdagavond 2 mei en 9 mei moet je zeker meedoen. € 30,00 is zo te verdienen. ;)

Gebruikersavatar
Sun Tzu
Platinum Member
Platinum Member
Berichten: 1058
Lid geworden op: 15 Mar 2011, 17:22
Locatie: Herpen
Contact:

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Sun Tzu » 05 Mar 2014, 09:51

De 18e zou ik moeten kunnen, en €30 euro verdienen door 2 avonden bezig te zijn en naar Eindhoven te moeten rijden, haal ik net mijn benzinegeld er uit :p
Timo Boll ZLF
Tenergy 05
Tenergy 64

Invincibility lies in the defence; the possibility of victory in the attack.

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 06 Mar 2014, 15:35

@Johan,
Dan noteer ik je op de 2 mei, 9 mei en 18 mei.

Speciaal voor je. Als je op 2 mei, 9 mei en 18 mei alle drie wint dan keer ik dubbel uit.
Als niet dan hoef je maar de finale tellen als een goede scheidsrechter.

Gebruikersavatar
Sun Tzu
Platinum Member
Platinum Member
Berichten: 1058
Lid geworden op: 15 Mar 2011, 17:22
Locatie: Herpen
Contact:

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Sun Tzu » 06 Mar 2014, 17:06

Sorry als het onduidelijk was Thomas, 2 en 9 mei zal ik er niet bij zijn.

Hebben dan ook clubkampioenschappen vandaar ;)
Timo Boll ZLF
Tenergy 05
Tenergy 64

Invincibility lies in the defence; the possibility of victory in the attack.

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 06 Mei 2014, 19:10

Voorlopige inschrijving:
Poule A:
Willem Peters --- Flash (winnaar 2013)
Kevin de Bijl --- Unicum (finalist)
Jan Tegelaers --- Unicum
James Geraerts --- Renata
Johan Thomassen --- Herpen (kanjer)
Yip Lam --- Ecva
Thomas Lee --- Ecva
Wim Bloemer --- Die Meede (winnaar poule B 2012)

Poule B:
Ad Teuwens --- Unicum
Timo B. --- Kwiek
Peter Kim --- Veldhoven
Jeroen Monnee --- Ecva jeugd
Martijn Timmermans --- Ecva jeugd
King Shing Yan --- Son en Breugel
Leo v/d Wildenberg --- Geenhoven
Dion Boesten --- Taveres

Poule C
Jan Braat --- SVE Utrecht
Vladislav Dyachenko --- HTC
Lenneke v/d Zanden --- Taveres
Milan Adhikari --- Taveres
Felix Berntsen --- Renata
Danny Goossen --- TTC Walem (België)
Frans Hendrikx --- Ecva
Murat Aslan --- Ecva
Henri Lathouwers --- Ecva
Mert Eren --- Ecva Jeugd

Poule D:
Bob Loesberg --- Valkenswaard
Karel Wijnen --- TTC Blue Rackets (België)
Wouter v/d Heide --- Taveres
Marco ten Eikelder --- Taveres
Karan Verma --- Taveres
Karo Sedughiani --- Taveres
Mamad Khorshid --- Ecva
Donny Gailliaert --- Neos Stichting

Onder voorbehoud ;)

Wie durft nog aanmelden?

Gebruikersavatar
benxx
Silver Member
Silver Member
Berichten: 470
Lid geworden op: 26 Nov 2012, 00:16

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor benxx » 06 Mei 2014, 19:27


Wie durft nog aanmelden?
Ik niet ;)
Meppers 1, 2e klasse zuid-west

Weapon of choice:

Nimatsu Tsunami Combi Attack
BH Spinlord Strahlkraft OX
FH Imperial super soft 1,5mm


Testvehikel:

Der Materialspezialist Olympea
BH SL Blitzschlag OX
FH Spinlord Marder II 1,5mm


ELO 01-12 1469

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 07 Mei 2014, 12:40

@Ben, Watje.

Voor de deelnemers graag op tijd aan me doorgeven als jullie willen eten bestellen. :D

Wokmenu met rijst, nasi of bami € 7,00

1. Gon Bao Chicken (kipfilet in licht pikante saus)
2. Spek
3. Haat Tiew Beef (ossenhaas in zwarte pepersaus)
4. San Sing (vis, garnalen en krab in oestersaus)
5. Tja Sieuw (geroosterd varkensvlees)

39. Combinatie gerechten met rijst, nasi of bami € 9,00
kies u 2 gerechten naar keuze
Foe Yong Hai, Tjap Tjoy, Babi Pangang, Koe Loe Yoek, Daging Roedjak, Mini loempia's, 2 stokjes Saté en 2 gebakken garnalen

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 09 Mei 2014, 00:18

Deze week weer paar nieuwe aanmeldingen.

Voorlopige inschrijving:
Poule A:
Willem Peters --- Flash (winnaar 2013)
Kevin de Bijl --- Unicum (finalist)
Jan Tegelaers --- Unicum
James Geraerts --- Renata
Johan Thomassen --- Herpen (kanjer)
Yip Lam --- Ecva
Thomas Lee --- Ecva
Wim Bloemer --- Die Meede (winnaar poule B 2012)
Hans Smulders --- Meppers ;)
Jesse van Erp --- Herpen ;)
Asmir en zijn broer doen waarschijnlijk mee van de 2e division Duitsland ;)

Poule B:
Ad Teuwens --- Unicum
Timo B. --- Kwiek
Peter Kim --- Veldhoven
Jeroen Monnee --- Ecva jeugd
Martijn Timmermans --- Ecva jeugd
King Shing Yan --- Son en Breugel
Leo v/d Wildenberg --- Geenhoven
Dion Boesten --- Taveres
Enrico Van Rooij --- Unicum ;)
Jordi Vermulst --- Ecva ;)

Poule C
Jan Braat --- SVE Utrecht
Vladislav Dyachenko --- HTC
Lenneke v/d Zanden --- Taveres
Milan Adhikari --- Taveres
Felix Berntsen --- Renata
Danny Goossen --- TTC Walem (België)
Frans Hendrikx --- Ecva
Murat Aslan --- Ecva
Henri Lathouwers --- Ecva
Mert Eren --- Ecva Jeugd
Bobby Goossens --- Geenhoven ;)
John Schot --- TCO'78 ;)
Dion van Doornen --- TCO'78 ;)

Poule D:
Bob Loesberg --- Valkenswaard
Karel Wijnen --- TTC Blue Rackets (België)
Wouter v/d Heide --- Taveres
Marco ten Eikelder --- Taveres
Karan Verma --- Taveres
Karo Sedughiani --- Taveres
Mamad Khorshid --- Ecva
Donny Gailliaert --- Neos Stichting

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 11 Mei 2014, 15:58

Helaas kon Timo B. deze keer niet mee doen.
Asmir en zijn broer ook niet.

De voorlopige indeling:
Zondag 18 mei om 10.00 uur
Spelregel: best of five to 11 op 7 tafels

Poule A:
Willem Peters --- Flash (winnaar 2013)
Kevin de Bijl --- Unicum (finalist)
Jan Tegelaers --- Unicum
James Geraerts --- Renata
Johan Thomassen --- Herpen (kanjer)
Yip Lam --- Ecva
Thomas Lee --- Ecva
Wim Bloemer --- Die Meede (winnaar poule B 2012)
Hans Smulders --- Meppers
Jesse van Erp --- Herpen
Jordi Vermulst --- Ecva ;)
Ben Schot --- TCO’78 ;)

2 keer 6 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule A voor een prijsje


Poule B:
Ad Teuwens --- Unicum
Peter Kim --- Veldhoven
Jeroen Monnee --- Ecva jeugd
Martijn Timmermans --- Ecva jeugd
King Shing Yan --- Son en Breugel
Leo v/d Wildenberg --- Geenhoven
Bobby Goossens --- Geenhoven
Dion Boesten --- Taveres
Enrico Van Rooij --- Unicum ;)
Bram Gijsbers --- Herpen ;)
Mert Eren --- Ecva Jeugd
Felix Berntsen --- Renata (finalist poule B 2013)

2 keer 6 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule B voor een prijsje


Poule C
Jan Braat --- SVE Utrecht
Vladislav Dyachenko --- HTC
Lenneke v/d Zanden --- Taveres
Milan Adhikari --- Taveres
Danny Goossen --- TTC Walem (België)
Frans Hendrikx --- Ecva
Murat Aslan --- Ecva
Henri Lathouwers --- Ecva
John Schot --- TCO'78
Dion van Doornen --- TCO'78
Francois Du Plessis --- Veldhoven
Wouter v/d Heide --- Taveres ;)

2 keer 6 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule C voor een prijsje


Poule D:
Bob Loesberg --- Valkenswaard
Karel Wijnen --- TTC Blue Rackets (België)
Marco ten Eikelder --- Taveres
Karan Verma --- Taveres
Karo Sedughiani --- Taveres
Mamad Khorshid --- Ecva
Donny Gailliaert --- Neos Stichting

7 kamp op 1 tafel best of three to 11
Nummer 1,2, 3 en 4 in de halve finale best of five to 11
De 5e tegen de winnaar van 6e en 7e voor een prijsje ;)

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 13 Mei 2014, 23:23

Vandaag 3 spelers aangemeld zowel voor A, B en C.
Het kan nog 1 speler bij dan kan 2 poule van 7 maken.
Wie durft in de A, B of C? ;)

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 17 Mei 2014, 09:48

Indeling zondag 18 mei om 10.00 uur geloot door Tafeltennis-Notaris James Geraerts ;)
Spelregel: best of five to 11 op 7 tafels

Poule A1:
Hans Smulders — Meppers
Johan Thomassen — Herpen (kanjer)
James Geraerts — Renata
Wim Bloemer — Die Meede (winnaar poule B 2012)
Jan Tegelaers — Unicum
Ben Schot — TCO’78

Poule A2:
Yip Lam — Ecva
Jan Schuurmans — Renata
Jesse van Erp — Herpen
Willem Peters — Flash (winnaar 2013)
Kevin de Bijl — Unicum (finalist)
Thomas Lee — Ecva

2 keer 6 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule A voor een prijsje

Poule B1: (Ad Teuwens afgemeld door rugpijn) :@
Enrico Van Rooij — Unicum
Jeroen Monnee — Ecva jeugd
Peter Kim — Veldhoven
Bobby Goossens — Geenhoven
Wiljan Toonen — Taflan
Felix Berntsen — Renata (finalist poule B 2013)

Poile B2:
Martijn Timmermans — Ecva jeugd
Dion Boesten — Taveres
Leo v/d Wildenberg — Geenhoven
Frans Smulders — Renata
Jordi Vermulst — Ecva
King Shing Yan — Son en Breugel

2 keer 6 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule B voor een prijsje

Poule C1:
Jan Braat — SVE Utrecht
Vladislav Dyachenko — HTC
Milan Adhikari — Taveres
Danny Goossen — TTC Walem (België)
Frans Hendrikx — Ecva
Henri Lathouwers — Ecva
John Schot — TCO’78

Poule C2:
Lenneke v/d Zanden — Taveres
Murat Aslan — Ecva
Mert Eren — Ecva Jeugd
Dion van Doornen — TCO’78
Bram Gijsbers — Herpen
Wouter v/d Heide — Taveres
Francois Du Plessis — Veldhoven

2 keer 7 kamp. De 1e vier naar de kwartfinale.
De 5e en 6e naar halve finale tegen andere poule C voor een prijsje
De 7e tegen andere 7e voor een budelse bier

Poule D:
Bob Loesberg — Valkenswaard
Karel Wijnen — TTC Blue Rackets (België)
Marco ten Eikelder — Taveres
Karan Verma — Taveres
Karo Sedughiani — Taveres
Mamad Khorshid — Ecva
Donny Gailliaert — Neos Stichting

7 kamp op 1 tafel best of three to 11
Nummer 1,2, 3 en 4 in de halve finale best of five to 11
De 5e tegen de winnaar van 6e en 7e voor een prijsje

Thomas
Super Member
Super Member
Berichten: 236
Lid geworden op: 20 Mei 2012, 21:49
Locatie: Eindhoven

Re: Het 6e Open Eindhovense Toernooi Zondag 18 mei 2014

Berichtdoor Thomas » 18 Mei 2014, 20:12

De winnaar van de A poule is Hans Smulders ;) en Yip Lam
De winnaar van B poule is Dion Boesten ;) en Peter Kim.
De winnaar van de C poule is Danny Goossens uit België ;) en Frans Hendrikx.
De Winnaar van de D poule is Karl Wijnen uit België ;) en Marco ten Eikelder