Pagina 1 van 1

Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 11:55
door Marnix
Hallo, bij deze mijn eerst post hier.

Laat ik even beginnen met mijn onorthodoxe speelstijl. Ik ben contraspeler, spin maar heel zelden. Een backspinbal is prima met contra in te slaan, als je met je batstand het effect iets compenseert en dan hard slaat :) Hiervoor heb ik een hard en snel batje nodig, Primorac Carbon in mijn geval. Daarnaast is nodig: Niet te zachte rubbers (speelt niet lekker contra) maar ook weer niet heel hard. Tot nu toe gebruikte is altijd Bryce (geen Bryce Speed, FX, hard of wat dan ook maar gewoon Bryce), 2,1.

Omdat Bryce wel erg duur is en ik het belachelijk vind dat ze hun distributiebeleid hebben aangepast, ben ik op zoek naar een goed alternatief, wat zich kwa eigenschappen met Bryce kan meten. Wie kan me een goede tip geven?

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 12:01
door Sun Tzu
Xiom Vega Asia of Pro lijkt mij een goed alternatief, of een chinees rubber als Skyline/Hurricane wellicht

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 12:05
door cstt
Joola Express one. Doet echt bijna hetzelfde, maar spint ff wat beter op backspinballen. Heb er een kleine review over geschreven.

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 12:15
door Sun Tzu
cstt hij spint er niet op, dat lekkerder spinnen doet hij omdat hij wat zachter is en je meer contact hebt met de bal, dat is waarschijnlijk niet de bedoeling.

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 12:51
door cstt
Tikken ging ook als de brandweer hoor. :P
Anders Dawei Saviga in een hardere spons.

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 14:20
door Marnix
Klopt, het moet ongeveer dezelfde eigenschappen als gewone bryce hebben, wat betreft contra / spin (wat ik weinig doe) niet zachter maar ook niet veel harder. Ik plakte vroeger nooit, daar werd het rubber te zacht van, dus ik hoef geen rubber met en of andere technologie waardoor het niet meer mogen lijmen wordt gecompenseerd :)

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 16:35
door cstt
Dawei Saviga moet je dan echt eens proberen. Ik heb er hier nog 2 liggen in zwart, voor 5 euro stuur ik er eentje op naar je als je wilt. :)

Re: Alternatief voor Bryce

Geplaatst: 24 okt 2011, 23:18
door Marnix
Hm, klinkt goed. Welke dikte? Ik contact je wel ff via prive-bericht!